Více počítačů


Já si myslím, že dnešní mládež by bez počítače snad neudělala ani ránu a já se tomu nedivím. Jenom si vezměte, jak je to studium opravdu jednodušší. Když máte je počítač, když máte po ruce počítač a vlastně si můžete na počítači vyhledat téměř cokoliv, co vy budete potřebovat. Například když budete potřebovat nějaké věci na vaše státní zkoušky, když budete potřebovat nějaké informace úplně k čemukoliv. Proto jsem si řekla, že je nejlepší, když lidé také vlastně budou investovat peníze do kvalitního počítače. Není nad kvalitu. I když ale mnoho lidí říká, že třeba když jsou rodiče a jsou tři sourozenci, tak raději koupí každému sourozenci jeden počítač.

Práce na počítači mě baví.

To by bylo prima, ale kdyby ty počítače alespoň byly kvalitní. Znám některé rodiny, které raději koupí, opravdu ty nejlevnější počítače anebo počítače z bazaru jenom hlavně, aby všechny děti měly také počítač, aby všichni měli vlastního. Já tohle chápu a je to takové opravdu prima a také se mi to líbí. Jenomže si představte potom třeba to, že do jednoho roku se všem dětem rozbije počítač. Vy vlastně potom budete všechny počítače nebo všechny notebooky muset dát na opravu. Jinak to jednoduše nejde, je to opravdu škoda, proto je vážně nejlepší, když i vy si uvědomíte, že kvalita je tady na prvním místě.

Některé věci na počítači neumím.

Já chápu, že vy chcete ušetřit. Také chcete, aby vaše děti měly počítače, protože v dnešní době mít počítač je opravdu veliké plus. Můžete na něm hrát hry, můžete na tom počítači dělat téměř cokoliv, stahovat filmy anebo dívat se online na filmy nebo na oblíbené seriály. Například já miluji seriály a ráda si před spaním vždycky kouknu na dva nebo na tři díly, jinak bez toho jednoduše neusnu. A také na počítači poslouchám relaxační hudbu, třeba když cvičím jógu a podobně. Myslím si, že takhle při cvičení hudbu na počítači poslouchá více lidí. Znám jich opravdu hodně.