Sexy, ale ne vulgární


Spousta žen se řídí heslem, že když má co ukázat, proč by to schovávala. Celá řada žen má něco, čím ji příroda obdařila, a byla by skutečně škoda krásné dlouhé nohy nebo vosí pas schovávat v neforemném oblečení. Jenže jsou části těla, které by se neměly příliš vystavovat na obdiv, a to ani v dnešní uvolněnější době. Odhalující oblečení může být i vkusné, a navíc ponechá trochu prostoru pro fantazii. Není tak nutné nosit průhledné látky nebo extrémní výstřihy, jen aby si vás někdo všiml.

žena podprsenka

Chcete nosit to co se vám líbí? Nechcete ale aby byly vidět vaše prsa? Zejména jsou to paradoxně ženy s velkými ňadry, které se za ně stydí, a nechtějí aby byla příliš vidět. To je limituje ve výběru oblečení, protože velká ňadra se schovávají opravdu špatně. Přitom stačí volit správné oblečení. Nějaký ten výstřih je možný vždy, jen nemusí ukazovat všechno.

Velká prsa mají tu nevýhodu, že většinou samy o sobě moc dobře nedrží tvar. Jsou těžká a tak je problém aby vypadala krásně i bez podprsenky. Jenže podprsenka se pod mnoho kusů oblečení nosit nedá. Jestli milujete holá záda, korzety nebo trička bez ramínek, budete se muset smířit s tím, že pod takové kousky nemůžete podprsenku nosit. Vypadá to totiž opravdu hloupě. Vyčuhující zapínání od podprsenky nebo ramínka jsou tabu.

sexy žena

Chystáte se na ples kde budete mít hlubší výstřih, ale netroufáte si jít bez podprsenky? Nedrží vaše ňadra tvar tak dobře, abyste si mohla dovolit jít bez prádla? Neviditelná samodržící podprsenka Lifties.cz by mohla být řešení, které vám umožní nosit co chcete a bez vyčuhujícího prádla. Neviditelná podprsenka je vyrobená ze silikonu. Stačí ji jen dobře nasadit a prsa vám bude držet sama. Díky této podprsence budete mít tvar ňader jaký chcete, můžete si vzít i hlubší výstřih, a díky absenci zapínání si můžete dovolit i šaty s holými zády nebo korzety.