Hledáte oblečení na společenskou událost?


Společenské akce se konají po celý rok. Má vaše firma výročí nebo vás čeká zásnubní večírek? Chcete vypadat krásně třeba na výstavě, kde se očekává jistý dress code, a nebo jdete do Národního divadla, kam se snad nikdo příčetný v riflích nechystá? Pokud potřebujete nejen během plesové sezony, ale i mimo ni krásné společenské šaty, určitě se podívejte do našeho online katalogu, kde najdete všechny šaty, které aktuálně máme k dispozici. Ušetří vám to hledání vašich vysněných šatů, protože

růžové šaty

  • Všechny šaty které máme k dispozici si prohlédnete doma díky detailním fotografiím
  • Přečtete si kompletní informace o každých z nich
  • Můžete si sjednat schůzku v našem salonu
  • Podíváte se na ceny

Protože se každý rok mění kolekce, šaty z té staré putují do výprodeje. Ať už hledáte šaty na nějakou událost, kde chcete vypadat dokonale, a nebo si chcete koupit šaty na letošní plesovou sezonu, určitě se nezapomeňte podívat na výprodej společenských šatů, který pořádáme každý rok několikrát. Najdete v nich právě šaty ze staré kolekce a nebo poslední kusy, které se vyprodávají. Díky výprodeji můžete sehnat luxusní, kvalitní a nádherné šaty za zlomek původní ceny.

žena šaty

I šaty z výprodeje vám můžeme upravit na míru. U nás kromě velkého výběru šatů najdete i prvotřídní servis a poradenství. Patříme mezi špičku v oboru společenských šatů, takže pokud potřebujete opravdu dobře poradit s výběrem šatů na vaši postavu, můžete se těšit na to, že vám vybereme, co vám padne. A pokud by bylo potřeba šaty upravit, ani to u nás není problém.

Úprava šatů na míru nebo šití šatů na míru je proces, který chvilku zabere, takže je vždycky lepší šaty vybírat s dostatečným časovým předstihem. Navštivte nás co nejdříve, protože teď míváme spoustu nevěst, které hledají svatební šaty, a tak můžete na úpravy čekat trochu déle než obvykle.