Vztahy a naše rodina


Chtěla bych vám říct, pokud s někým máte opravdu špatné a nahnuté vztahy, tak by bylo samozřejmě nejlepší, abyste tyto vztahy opravdu co nejdříve narovnali, abyste je udobřili. Já si myslím, že je opravdu špatné a také smutné, když udržujete smutné vztahy. Špatné a smutné vztahy také vedou k tomu, že třeba potom můžete být ve stresu. A všichni víme, že když je člověk ve stresu, že je to také pro něj nebezpečné. Stres není vůbec pro naše tělo zdravý. Náš zdravotní stav se potom také může rychle zhoršit. Když budete nonstop trpět stresem. Proto je nejlepší, když si uvědomíte, co je pro vás v životě důležitější?

V rodině nechci hádky.

Řekla jsem si, že je nejlepší, když lidé si uvědomí, že mít dobré vztahy v rodině, ale i mezi přáteli, je opravdu hodně důležité. Mě samotnou by opravdu hodně mrzelo, kdyby se se mnou stále jenom někdo hádal kvůli nějakým blbostem a podobně. Proto je nejlepší, když lidé si udržují vztahy mezi sebou, aby jim to klapalo. Proč se hádat? Proč je špatné, aby byla rodina rozhádaná? Věřte, že je to velice smutné. Znám některé rodiny, které se mezi sebou nebaví, třeba pět i více let, jenom kvůli tomu, že se někdy v minulosti hodně pohádali a třeba se pohádali kvůli jenom nějaké pitomosti, kvůli nějaké malé blbině a potom se kvůli tomu nebaví i několik let.

Rodina je velmi důležitá.

Nejhorší je, že třeba dospělí lidé to potom také přenáší na své děti, že třeba děti mají pak už také špatné vztahy. Třeba se zbytkem své rodiny. A to jenom kvůli tomu, že třeba jejich rodiče se pohádali anebo se stále jenom hádají. Podle mě je tohle smůla a mělo by se s tím něco dělat. Nechápu, proč rodiče tohle někdy dovolí, aby jejich zlost se přinesla na jejich děti? Proč se tohle děje? Proč tohle musí být? Proto je nejlepší, když lidé si uvědomí a řeknou si také, co je pro ně důležitější, jestli třeba pýcha anebo rodina, každý člověk by si měl určitě vybrat.