Počítačový stůl


Můj syn jde konečně už do první třídy. Můj syn měl totiž roční odklad, protože je moc hyperaktivní a má ADHD, takže dostal také od psychologa rok odklad a nemusel tím pádem do školy. Syn byl z toho docela nešťastný, protože se těšil, že půjde i se svým kamarádem, se kterým chodil do školky. Že oba dva půjdou spolu do první třídy. Sice ano, moc mě to mrzelo, ale co jsem měla dělat? Nic jsem s tím nadělat nemohla. A tak jsem to musela brát takové, jaké to je. Ale letos už jde syn v září do první třídy. A to také znamená, abych mu předělala a k tomu také udělala nový pokojíček.

Syn má i novou klávesnici.

Takže jsem mu koupila opravdu krásný stůl. A protože můj syn má rád počítač a rád hraje počítačové hry, tak jsem mu také pořídila opravdu krásný počítačový stůl. Je to hráčský stůl. Syn byl z toho opravdu hodně nadšený. I když jsem chtěla ze začátku koupit úplně klasický kancelářský stůl nebo psací stůl, tak syn si jednoduše řekl, že by si přál mít hrací počítačový stůl. A tak jsem si řekla, že když tohle jednoduše chce, tak to mít bude. On u toho bude psát úkoly, on u toho bude sedět a on u toho bude také hrát občas hry. To mi vůbec nevadí. Já nejsem takový typ člověka, který by dětem zakazoval počítač.

Počítačový stůl je podle mě základ.

Nebo abych mu zakazovala třeba tablet nebo mobilní telefon. Když to můj syn má rád, tak proč bych ho od toho odehnala? Myslím si, že všechno má své plus. Samozřejmě, že i mínus. Ale když děti si hrají na počítači, tak se vlastně také vzdělávají v technice. A to je podle mého názoru opravdu hodně důležité. Děti a technika. Podle mého názoru to jde dohromady a měli by se to děti učit, protože později to pro ně už může být velice složité. Pokud i vy hledáte kvalitní počítačový stůl, tak samozřejmě na internetu najdete mnoho typů a druhů počítačových stolů, které vám budou vyhovovat. Já jsem synovi vybrala krásný stůl na počítač do tvaru písmenka L.