Pronájem party stanu na svatbu na travnaté ploše


Pronájem stanu na svatbu? Proč ne, přináší to celou řadu výhod a my bychom si tu některé z nich mohli připomenout.

Více volnosti – představte si, že si pronajmete salónek například na rozhledně Kožova hora na Kladensku. Samo o sobě je toto místo velmi romantické a salónek splní všechna vaše očekávání, ale po jisté době se vaši hosté začnou trousit ven, protože budou chtít mít více volnosti a zatouží prozkoumat okolí rozhledny či dokonce nedaleké sportovní letiště. Nakonec bude vaše svatba probíhat venku i uvnitř a v jistou chvíli se přistihnete, že do salónku se svatebčané chodí akorát napít svého drinku nebo sníst nějaký zákusek.

svatba v exteriéru

Stan na trávníku – když už jsme se zde zmínili o sportovním letišti, právě tam bývají rozsáhlé travnaté plochy, ideální pro svatební oslavy. Když se domluvíte s provozovatelem letiště a stan postavíte někde v ústraní, kde nebudete překážet leteckému provozu, může vaše svatba získat na atraktivitě. A sledování sportovních letadel nebo horkovzdušných balónů se nemusí odehrávat pouze ve vizuálním vjemu, třeba se vám poštěstí domluvit i vyhlídkový let balónem nebo sportovním letounem.

nevěsta na svatbě

Bosonohá párty – párty stany postavené na trávníku se vysloveně nabízí na bosonohou svatbu. Tento trend je nejen moderní, ale velmi zdravý a vyznávají jej lidé, kteří si uvědomují, jak velký význam má chůze naboso v přírodě. Za prvé se tím přímo dobíjíte planetární energií, za druhé získáváte energii z travnatého porostu, za třetí posilujete svaly na chodidlech, čímž se prohlubuje podélní a příčná nožní klenba, a za čtvrté stimulujete nervová zakončení na chodidlech, která jsou propojena s vnitřními orgány. Bosonohá svatba bude mít velmi příznivý dopad na vaše fyzické zdraví a duševní svěžest a můžete si ji dopřát nejen na trávníku, ale i ve formě alespoň provizorního bosonohého chodníčku.